Hurtownia aluminium

Zajmujemy się sprzedażą hurtową oraz detaliczną aluminium. Nasza hurtownia aluminium oferuje bogaty wybór profili aluminiowych w standardowych i nietypowych kształtach oraz innych elementów aluminiowych, takich jak m.in. rury, pręty czy blachy oraz inne gotowe profile wykonywane przy pomocy technologii CNC. Możemy zapewnić, że oferujemy aluminium pochodzące od sprawdzonych dostawców, którego jakość jest potwierdzona atestami. Elementy wykonujemy również na zamówienie. Nasi klienci mogą liczyć na korzystne ceny.

 

Hurtownia aluminium Gruszka – oferta

W naszym asortymencie można znaleźć:

 • Profile aluminiowe

 • Rury aluminiowe

 • Pręty aluminiowe

 • Płaskowniki aluminiowe

 • Kątowniki aluminiowe

 • Ceowniki aluminiowe

 • Blachy ryflowane aluminiowe

 • Blachy gładkie aluminiowe

 • Profile nietypowe aluminiowe

 • Profile do fotowoltaiki

 • Profile lakierowane

 

metal

metal

 

 

Produkcja elementów aluminiowych na zamówienie

Firma Gruszka dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalającym na produkcję elementów na zamówienie. Tworzymy je w oparciu o dostarczony projekt lub sami opracowujemy niezbędną dokumentację. Jesteśmy otwarci na wyzwania. W krótkim czasie możemy podjąć się realizacji dużych zleceń. Do współpracy zachęcamy zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Zapraszamy do kontaktu!

Wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży i obróbce aluminium, ponieważ jest to metal o unikalnych właściwościach, znacznie różniący się od innych metali. Ma on szczególne cechy fizyczne, do jego obróbki stosuje się więc nieco inne metody niż przy pozostałych materiałach. Aluminium nadaje się do recyklingu. Nawet wielokrotna obróbka nie wpływa na jego właściwości chemiczne. W naszej pracy używamy najlepszej jakości aluminium oraz nowoczesnych metod jak obróbka CNC. Realizujemy zarówno małe, jak i duże zlecenia. Do współpracy zapraszamy klientów biznesowych oraz indywidualnych. Zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

 

Właściwości aluminium

Aluminium jest cenione za wyjątkową lekkość, wytrzymałość, plastyczność oraz interesujący, srebrzystobiały kolor. Dobrze przewodzi prąd, jest też odporne na korozję. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości ma szerokie zastosowanie w wielu branżach. W naturze pierwiastek występuje w skorupie ziemskiej. Do przemysłu pozyskiwany jest głównie z boksytu, który musi przejść skomplikowane procesy obróbki. W przemyśle stosowane są zwykle stopy aluminium z dodatkiem innych metali, które nadają mu pożądane właściwości. Najczęściej są one wykorzystywane w przemyśle budowlanym (ramy okienne, balustrady, pokrycia dachowe), motoryzacyjnym, elektronicznym, kolejowym, przy produkcji opakowań, samolotów, statków, rozmaitych mocowań, stelaży i wszystkich innych delikatnych elementów architektonicznych, które nie mogą obciążać konstrukcji. Coraz częściej jest stosowane też jako materiał do produkcji elementów wystroju wnętrz.

 

Sprzedaż

Goczałkowice-Zdrój 43-230
ul. Robotnicza 23
wjazd od ulicy lipowej (mapa dojazdu)

Czynne

poniedziałek-piątek 8:00-15:00

Telefon:

+48 660 350 570
+48 660 280 350