Bramy przesuwne – Tychy

Jeżeli szukasz bramy przesuwnej w okolicach Tych, to skontaktuj się z nami. Jesteśmy jednym z największych producentów bram przesuwnych w tych okolicach. Pomożemy Ci wybrać bramę, która stworzy harmonijną całość i wpasuje się w styl Twojego domu. Możesz zdecydować się na bramę przesuwną o prostej budowie lub ozdobną z ornamentami florystycznymi czy geometrycznymi. Bramę możemy pomalować proszkowo na dowolny kolor, tak samo jak zakupioną u nas balustradę nierdzewną. Dzięki temu łatwo dopasujesz każdą konstrukcję stalową do stylu ogrodzenia i architektury budynku oraz osiągniesz spójność wizualną całej posesji.

Kiedy zdecydować się na bramę przesuwną?

Bramy przesuwne sprawdzają się idealnie w przypadku niewielkiej przestrzeni na podjeździe, oraz w miejscach, gdzie często powstaje kolejka samochodów. Są one często wybierane przez Klientów nie tylko na prywatne posesje, ale również na tereny większych obiektów przemysłowych. Bramy przesuwne mają to do siebie, że pracują w linii ogrodzenia, dlatego  szerokość frontu powinna być na tyle duża, aby brama bez żadnych przeszkód wysuwała się na bok.

Automatyka do bram przesuwnych

Bramy przesuwne możemy wyposażyć w system automatycznego otwierania i zamykania, który umożliwia ich zdalne sterowanie za pomocą pilota lub smartfona. Automatyka do bram przesuwnych to nie tylko wygoda, ale także bezpieczeństwo – dzięki zastosowaniu czujników ruchu oraz fotokomórek brama zatrzyma się automatycznie w przypadku wykrycia przeszkody na swojej drodze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych bram przesuwnych. W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji.